У Харкові з'явиться пересувна ветеринарна клініка
30 січня 2014 12:31
У Харкові з'явиться пересувна ветеринарна клініка Мобільний пункт екстреної ветеринарної допомоги буде придбаний в 2014 році для комунального підприємства «Центр поводження з тваринами».
Про це сьогодні, 30 січня, повідомила директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Шаповалова.
За її словами, мобільний ветеринарний пункт буде зроблений на базі «Газелі», переобладнаної під профіль установи. В автомобілі буде встановлено спеціальний стіл, на якому можна буде оперувати тварин, а також проводити діагностику, лікування, зокрема накладення гіпсу, та інші медичні процедури.
Одна з основних функцій мобільного ветпункту - можливість проводити операції по стерилізації тварин на дому.
«У людей, що проживають у приватному секторі, існує проблема транспортування. Ланцюгову собаку неможливо посадити ані в таксі, ані у власну машину, щоб привезти до клініки. Тепер ми зможемо приїхати до таких людей додому, і господарю потрібно буде лише підвести собаку до нашої пересувної ветеринарної станції. У нас дуже кваліфіковані, досвідчені лікарі, операцію проводять швидко, безпечно, протягом півгодини тварину буде прооперовано, і тут же її можна буде повернути власникові», - зазначила Юлія Шаповалова.
За її словами, мобільний ветеринарний пункт унікальний, подібних в Україні немає. Але акцент зроблено саме на стерилізації, оскільки це оптимальний спосіб попередити збільшення кількості бездомних тварин на вулиці. Це відзначають і англійські колеги, з якими співпрацює «Центр поводження з тваринами». Згідно з їхніми рекомендаціями, придбання подібного автомобіля дозволить збільшити число стерілізованих тварин, що надалі скоротить витрати на відлов бездомних собак і кішок.
Вартість мобільної ветеринарної клініки складе близько 300 тис. грн. Придбання пересувного ветпункту планується на поточний рік.

Друкувати
Останні новини