У Харкові знижені тарифи на воду
15 грудня 2017 12:42 ЖКГ
У Харкові знижені тарифи на воду З 29 листопада зменшилися тарифи для споживачів КП «Харківводоканал», які проживають у багатоквартирних будинках.

Як повідомили в Фінансово-економічному департаменті підприємства, це пов'язано з тим, що в структурі тарифів для жителів багатоквартирного житлового фонду тепер не буде враховуватися складова витрат на проведення робіт з періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних приладів обліку холодної води, в тому числі на їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки.

Тарифи, встановлені для КП «Харківводоканал» постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг від 02.11.2017 №1344 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868», опубліковані в газеті «Урядовий кур'єр» 28 листопада 2017 року.

Нагадаємо, для споживачів КП «Харківводоканал» встановлені такі тарифи:

- на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 7,70 грн за 1 куб. м (без ПДВ); 9,24 грн з ПДВ;

- на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) - 4,30 грн за 1 куб. м (без ПДВ); 5,16 грн з ПДВ.

З більш детальною інформацією про тарифи можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини