У Харкові зчищають сніг з дахів будинків
28 січня 2014 11:37
У Харкові зчищають сніг з дахів будинків Більше трьох десятків бригад з працівників комунальних служб щодня зчищають з дахів бурульки і сніжні наноси.

Про це сьогодні, 28 січня, повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, з настанням морозів в місті були сформовані бригади з очищення дахів від льоду і сніжних наносів, в кожну з яких в середньому входять два співробітники комунальних підприємств міста. Усього в цих бригадах працює більше 70 чоловік. Їм допомагають працівники ділянок КП «Жилкомсервіс», які огороджують територію перед будинками, де ведуться ці роботи, а також прибирають скинутий з дахів сніг.
«Щодня ми отримуємо інформацію про снігові наноси і бурульки на будинках комунальної форми власності. Ця інформація збирається дворовими робітниками і передається на ділянки «Жилкомсервісу». Мешканці будинків можуть повідомляти про цю проблему в диспетчерську службу «15-62». Протягом січня ми отримали понад 800 заявок, з них на сьогодні виконано близько 500. За кількістю заявок сьогодні лідирують Київський, Дзержинський райони і центр міста», - повідомив директор департаменту.
Роман Нехорошков зазначив, що альпіністи (працівники КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство») залучаються до робіт на висотних будинках, з дахів невисоких будинків (до п'яти поверхів) бурульки прибирають за допомогою автовишки. Роботи зі зняття льоду з покрівель та фасадів проводяться в Харкові вже два тижні.
Нагадаємо, зараз у місті на восьми будинках по вул. Пушкінській в рамках пілотного проекту встановлена ​​система антиобледеніння. Реалізація цього проекту почалася три роки тому, в 2013-му цією системою були обладнані ще кілька будинків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини