У Харкові затвердили процедуру отримання пільгових житлових кредитів переселенцями
17 січня 2018 16:27 Місто
У Харкові затвердили процедуру отримання пільгових житлових кредитів переселенцями Виконком Харківської міської ради сьогодні, 17 січня, затвердив Порядок формування та ведення Реєстру кандидатів на отримання пільгового кредиту на придбання доступного житла для внутрішньо переміщених осіб за рахунок бюджету міста Харкова.

Заступник міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв нагадав, що на останній сесії Харківської міськради депутати доповнили Міську програму будівництва (придбання) доступного житла розділом про кредитування внутрішньо переміщених осіб. Таким чином, вимушені переселенці, які живуть у Харкові, можуть отримати безвідсотковий кредит терміном на 15 років з урахуванням першого внеску в розмірі 6%. На цей розділ програми в 2018 році передбачено фінансування в розмірі 5 млн грн.

У прийнятому сьогодні документі прописано, яким чином переселенці зможуть отримати кредит, куди їм звертатися, які документи потрібно для цього оформити. Передбачається, що право на отримання пільгового кредиту будуть мати тимчасово переміщені особи, які проживають безпосередньо в Харкові.

Зазначимо, що на сьогоднішній день у місті зареєстровано близько 120 тис. переселенців, з яких у Харкові постійно живуть близько 50 тис. осіб.

Друкувати
Останні новини