У Харкові запускають тролейбусний маршрут на «Горизонт»
05 серпня 2021 14:44 Інфраструктура
У Харкові запускають тролейбусний маршрут на «Горизонт» Новий тролейбусний маршрут №53, який курсуватиме на мікрорайон «Горизонт», вводиться з 6 серпня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, новий маршрут вводиться з метою поліпшення якості пасажирських перевезень, в результаті вивчення потреб жителів Харкова.

Тролейбус №53 курсуватиме за таким маршрутом: розворотне коло «Вул. 12-го Квітня» - пр. Московський (ст. метро «Індустріальна») - бул. Грицевця - вул. Велика Кільцева - вул. Ростовська - бул. Грицевця - пр. Московський (ст. метро «Індустріальна») - розворотне коло «Вул. 12-го Квітня».

Зазначимо, що на мікрорайон «Горизонт» курсуватимуть нові тролейбуси з автономним ходом, які частину маршруту проходять за допомогою контактної мережі, а частину - на батареях. У тролейбусах встановлені кондиціонери, система опалення, зарядні пристрої під USB-роз'єми і валідатори для оплати «E-ticket».

Нагадаємо, що новий транспорт уже пустили на Північну Салтівку, в П'ятихатки, в сел. Жихор і на Роганський житловий масив. Також на прохання харків'ян на початку осені новий маршрут планують запустити на сел. Жуковського.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини