У Харкові закупили нові універсальні машини для вивозу сміття
08 травня 2014 14:49
У Харкові закупили нові універсальні машини для вивозу сміття Три нових сміттєвози «Фотон» сьогодні, 8 травня, передали КП «Комплекс з вивезення побутових відходів».
Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, тепер в «КВПВ» додатково будуть використовувати два портальних сміттєвози для обслуговування 8-кубових контейнерів і один самоскид з маніпулятором. Нова техніка призначена для вивезення негабаритного сміття. Працювати машини почнуть через місяць - після того, як їх оформлять в ДАІ, а старі контейнери для зберігання сміття замінять на 60 нових, 8-кубових (євроконтейнерів). Використовувати нову техніку будуть в Московському районі - найбільшому районі міста.

За словами директора КП «КВПВ» В'ячеслава Мустафіна, новий самоскид «Foton» з маніпулятором - універсальна, економна і оперативна машина. Самоскид може завантажувати сміття не тільки в свій кузов, але й у кузов сміттєвоза, з яким буде працювати в парі. До сьогоднішнього дня у підприємства була тільки одна подібна машина - переобладнаний «КАМАЗ».

Як повідомив Валерій Пінський, генеральний директор автоскладального підприємства «Кобальт», яке постачає техніку, двигун цих сміттєвозів споживає в два рази менше палива, ніж у старих авто, а їхня вантажопідйомність становить близько 12 т. Крім того, за допомогою машин також можна копати траншеї. Новий «Foton», зазначив Валерій Пінський, здатний замінити три старі машини.

Цього року в Харкові планують закупити ще 6 нових сміттєвозів з обслуговування євроконтейнерів, яких у місті поки 186.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини