У Харкові закінчується сезон посадки квітів
12 червня 2018 16:02 ЖКГ
У Харкові закінчується сезон посадки квітів Близько 60 тис. чорнобривців посадили за флагштоком на пр. Незалежності.

Як повідомив сьогодні, 12 червня, заступник директора СКП «Харківзеленбуд» Андрій Дронь, навесні на цьому місці були посаджені тюльпани, але вони вже відцвіли, тому їх викопали і посадили крупноквітковий тагетес - жовтий, лимонний і помаранчевий.

«Тут ми вирішили садити квіти у вигляді зигзагів. І виглядає гарно, і не зливається в одну пляму, і в очі впадає. Зараз роботи йдуть у всіх районах міста і за тиждень-два будуть, в основному, закінчені. Таким чином, у Харкові буде посаджено до двох мільйонів квітів», - зазначив Андрій Дронь.

За його словами, дуже гострою проблемою залишається вандалізм.

«Щодня - вирвані і зламані квіти, крадуть також білий декоративний камінь. Робиться це з хуліганських спонукань, або люди хочуть такі квіти посадити у себе вдома, або ж на продаж. Наші інсталяції - букет нареченої, дівчину з кошиком біля Дзеркального струменя, чорнильницю з пером на площі Поезії - пошкоджують майже щоденно. Мені начальники ділянок телефонують і просто плачуть. Інших емоцій немає, коли ти намагаєшся зробити красу, а її гублять. Все це нам доводиться відновлювати. Звернення до поліції результатів поки не дали», - повідомив Андрій Дронь.

Друкувати
Останні новини