У Харкові вводиться тролейбусний маршрут №47
11 січня 2020 15:29 Інфраструктура
У Харкові вводиться тролейбусний маршрут №47 Новий тролейбусний маршрут №47 почне роботу в понеділок, 13 січня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, цей маршрут проходитиме від ст. м. «Героїв Праці» через вул. Академіка Павлова, вул. Леся Сердюка і вул. Наталії Ужвій до розворотного кола «Північна Салтівка».

На тролейбусному маршруті №47 будуть встановлені такі пункти зупинки: «Ст. метро «Героїв Праці» (кінцева), «Вул. Бучми», «Вул. Ромашова», «МЖК «Інтернаціоналіст», «Мікрорайон «Північна-3», «Вул. Леся Сердюка», «Вул. Наталії Ужвій», розворотне коло «Північна Салтівка» (кінцева).

Час роботи лінії - з 5:30 до 23:30.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини