У Харкові встановлюватимуть пожежні гідранти нового зразка
15 грудня 2017 17:35 ЖКГ
У Харкові встановлюватимуть пожежні гідранти нового зразка Випробування нових моделей пожежних гідрантів польського виробництва відбулося сьогодні, 15 грудня, на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області.

У заході взяли участь працівники КП «Харківводоканал» та представники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Як повідомив начальник служби водопровідних мереж Слобідського району Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Олексій Мацюк, сучасні гідранти планують встановлювати поблизу великих соціальних об'єктів, де існує високий ступінь пожежонебезпеки і велике скупчення людей.

«Гідрант виконаний з чавуну. Його перевага в тому, що в ньому передбачено швидке підключення і пуск води на пожежну машину. Також на нього неможливо припаркувати автомобіль, і до нього завжди є доступ, на відміну від підземних гідрантів, які знаходяться в оглядових колодязях», - зазначив Олексій Мацюк.

За його словами, в цій моделі передбачені відривні болти на випадок, якщо їх збиває автомобіль. Коли з якоїсь причини гідрант відривається і падає, то спрацьовує автоматичний клапан, який моментально перекриває подачу води. Крім того, в гідрантах встановлений спускник води, щоб взимку в ньому не замерзала вода.

Випробування гідранта також планують провести взимку, щоб перевірити його працездатність при мінусових температурах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини