У Харкові встановлять великодню композицію з тисяч писанок
14 квітня 2016 17:55 Культура
У Харкові встановлять великодню композицію з тисяч писанок Учні харківських шкіл виготовили тисячі заготовок для композиції, яку встановлять у центрі Харкова на свято Великодня.

Як повідомила директор Департаменту культури Світлана Бабицька, школярі разом з учителями за 10 днів прикрасили 5,5 тис. пінопластових заготовок у формі половинок крашанок. Кожному району та кожній школі дісталися різні кольори писанок. Завдяки зручному матеріалу фарба лягала легко, а візерунки вийшли унікальними. Тут і звичні для писанок орнаменти, і пейзажі, і традиційні для Харківщини візерунки.

«Кожен школяр малював картину на одній заготовці. Діти в своїх картинах використовували етно-мотиви, надихалися природою і побутом Слобожанщини. Свої картини вони підписали. Заготовки висотою 20 см кожна вже покриті лаком і готові до використання», - зазначила Світлана Бабицька.

Заготовками прикрасять композицію у вигляді храму і чотирьох крашанок, які встановлять у Харкові на свято Великодня. Висота композиції становитиме кілька метрів. Зараз підбирається місце для установлення великоднього храму, щоб харків'яни і гості міста могли ним милуватися увесь великодній тиждень.

Друкувати
Останні новини