У Харкові встановлять меморіальну дошку Вадимові Мулерману
03 серпня 2021 13:27 Місто
У Харкові встановлять меморіальну дошку Вадимові Мулерману Меморіальна дошка відомому харків'янину і легендарному співаку Вадиму Мулерману буде встановлена на фасаді будинку (в'їзд Пушкінський, 8), де він жив.

Таке рішення було ухвалене сьогодні, 3 серпня, на засіданні Міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища, яку провів перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак.

З клопотанням про встановлення пам'ятної дошки Вадиму Мулерману до мерії звернулося Харківське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки.

Крім того, комісія підтримала звернення Національного фармацевтичного університету про встановлення пам'ятного знака «Капсула часу НФаУ» на тротуарі біля будівлі адміністративного корпусу вишу на вул. Пушкінській, 53. Захід буде присвячений 100-річчю заснування університету, а капсула міститиме послання майбутнім поколінням студентів.

Також на засіданні комісії було ухвалене рішення підтримати клопотання Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів-підводників ім. Героя Радянського Союзу І. І. Фісановича» щодо встановлення пам'ятного знака знаменитому радянському підводникові на міському кладовищі №3 (вул. Академіка Павлова, 88-б).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини