У Харкові встановили весільний рекорд
15 травня 2015 16:36 Місто
У Харкові встановили весільний рекорд У Харкові встановили рекорд України: 15 травня на відкритому майданчику в центрі міста одночасно розписалися 24 пари женихів і наречених.

Досягнення було внесено до Національного реєстру рекордів. Кількість пар обрано не випадково: вона символізує вік незалежної України. Захід відбувся у Міжнародний день сім'ї.

Масова виїзна реєстрація шлюбу під назвою «Феєрверк любові» пройшла біля Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка. Спочатку пари зібралися біля пам'ятника Тарасу Шевченку, звідки на лімузинах під'їхали до оперного театру, де пройшла загальна весільна церемонія: 24 молоді пари по черзі поставили свої підписи в книзі реєстрації, обмінялися обручками, станцювали перший шлюбний танок під музику симфонічного оркестру. Крім того, в небо запустили безліч білих кульок. Після урочистої церемонії молодята перейшли в сад ім. Шевченка, де в спеціально відведеному місці створили Сад кохання, висадивши 24 горобини.

Почесним гостем заходу стала заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Вона привітала молодят зі святом і від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса побажала їм любові і благополуччя.

«Коли молодята планують свої шлюбні церемонії, вони намагаються придумати щось таке, що запам'ятається на все життя. Цього разу все це на себе взяло місто і організатори цього чудесного свята. Дуже хочеться, щоб ви запам'ятали цей день як головний день вашого життя. Коли дитині дають Боже благословення, її занурюють у купіль, сьогодні дощ занурив у купіль кожного з вас і все наше місто», - звернулася до молодих пар Світлана Горбунова-Рубан.

Також зі вступом у шлюб молодих людей привітав начальник реєстраційної служби Харківського міського управління юстиції Олег Дробот. Він зазначив, що колектив реєстраційної служби радий, що вніс свою лепту у створення рекорду України, і подякував міській владі за допомогу і підтримку при організації церемонії одруження. Також він привітав усіх присутніх з Днем сім'ї.

За словами директора КП «Щасливе місто» Вікторії Бугайової, цей захід готували близько двох місяців і серйозно підійшли до його організації. Серед пар, які взяли участь у церемонії, в основному молоді люди, в тому числі з Ізраїлю, Італії, які погодилися взяти участь у цьому соціальному проекті.

Проект «Феєрверк любові» є соціальним, тобто безкоштовним для його учасників. Організатори повідомили, що хотіли б зробити захід традиційним і щороку 15 травня влаштовувати такі церемонії одруження.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини