У Харкові встановили нові тарифи на квартплату
11 травня 2018 14:41 Суспільство
У Харкові встановили нові тарифи на квартплату Виконавчий комітет Харківської міської ради сьогодні, 11 травня, затвердив нові тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.

Як повідомив заступник Харківського міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв, з 1 червня середній розмір квартплати зросте з 2,83 грн до 3,4 грн за 1 кв. м.

За його словами, підставою для такого кроку стало зростання мінімальної заробітної плати, що викликало необхідність підвищення її працівникам комунального господарства. Так, планується збільшити їхню середню заробітну плату до 4477 грн, зараз вона, відповідно до нинішнього тарифу, становить 3722 грн.

«Це мінімально необхідний розмір збільшення. Таким чином, буде можливість платити зарплату працівникам згідно з чинним законодавством, тобто не меншу, ніж мінімальна. Це не високий рівень заробітної плати, оскільки середня по місту становить 7156 грн. Додаткове збільшення зарплати спричинило б ще більше зростання вартості послуги, тому прийнято оптимальне рішення, яке дасть можливість і виплачувати зарплату, і не так високо піднімати тариф», - зазначив Михайло Фатєєв.

Він підкреслив, що вартість послуги затверджується для кожного будинку окремо, оголошення з новими тарифами на квартплату були розвішені на кожному з під'їздів житлових будинків міста. Також про коригування тарифів повідомлялось у газеті «Харьковские известия».

Друкувати
Останні новини