У Харкові встановили національний рекорд з танців
31 жовтня 2016 13:11 Культура
У Харкові встановили національний рекорд з танців Рекорд України з одночасного виконання елемента класичної хореографії рort de bras встановили 30 жовтня, в Харкові, в БК Залізничників.

Встановлення рекорду пройшло в рамках танцювального марафону «Super star dance», в якому взяли участь танцювальні та хореографічні колективи міста, всього - понад 2 тис. осіб. Наймолодшому учаснику було три роки.

Коли всі учасники змагань стали на свої місця, представники Національного реєстру рекордів зробили підрахунок і зафіксували новий рекорд України - 498 осіб, які водночас виконали елемент класичної хореографії рort de bras. Даний рекорд занесений до Книги рекордів України.

За словами голови Адміністрації Холодногірського району Максима Мусєєва, новий рекорд в Харкові був встановлений не тільки заради чергового досягнення, але і для залучення уваги до занять творчістю, спортом, танцями.

«Це незвичайний масовий захід, що став рекордним для України. Ми пишаємося нашою талановитою молоддю і впевнені, що це не останній рекорд, встановлений в Харкові», - підкреслив Максим Мусєєв.

Довідка. Port de bras - складова і невід'ємна частина всіх рухів класичного танцю, дослівно - рухи рук і тіла.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини