У Харкові встановили меморіальну дошку воїну-афганцю
16 травня 2017 15:39 Суспільство
У Харкові встановили меморіальну дошку воїну-афганцю Меморіальну дошку воїну-інтернаціоналісту Віталію Платонову встановили сьогодні, 16 травня, на будівлі школи №135, в якій він навчався.

На церемонії відкриття були присутні мати воїна-афганця Зінаїда Платонова, учасник бойових дій Другої світової війни Володимир Міллер, заступник голови Адміністрації Шевченківського району Марина Борисенко, ветерани війни в Афганістані, учні школи.

Як зазначив депутат міської ради Габріел Михайлов, місто приділяє багато уваги увічнення пам'яті як героїв Другої світової війни, так і учасників локальних війн.

«Герої, такі як Віталій Платонов, гідні великої пам'яті. Сьогодні увічнити цю пам'ять - найменше, що ми можемо зробити для воїнів-афганців, і незабаром на будівлях з'являться меморіальні дошки ще кільком воїнам-інтернаціоналістам, і ми будемо продовжувати цю традицію», - зазначив Габріел Михайлов.

Довідка. Віталій Борисович Платонов в роки війни в Афганістані входив до складу десантно-маневреної групи, яка діяла в горах Афганістану. Брав участь у 19 бойових операціях, рейдах, супроводі транспортних колон. 28 лютого 1986 року в ході операції Віталій десантувався першим і вступив в бій, забезпечивши висадку основних сил. Був смертельно поранений. Посмертно боєць нагороджений орденом Червоної Зірки.

Друкувати
Останні новини