У Харкові вручили премію «Подолання»
06 грудня 2017 19:32 Суспільство
У Харкові вручили премію «Подолання» Церемонія нагородження лауреатів премії «Подолання-2017» пройшла сьогодні, 6 грудня, в готелі «PremierPalace Hotel Kharkiv».

У заході взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, заступник міського голови з питань охорони здоров'я та захисту населення Світлана Горбунова-Рубан та віце-президент міської громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова.

Олена Шингарьова зазначила, що цього року премія «Подолання» святкує 5-річчя. За цей час нагородами за досягнення в різних сферах життя відзначені 36 осіб з інвалідністю. «Для мене це - герої, які щодня перемагають себе, свої обмеження і стереотипи, які існують в суспільстві, доводячи, що вони конкурентоспроможні і можуть жити на рівних. Ця премія - важлива подія в житті міста. Харків'яни повинні знати, що люди з інвалідністю вносять значний вклад в розвиток нашої територіальної громади», - зазначила віце-президент «Креавіти».

Пам'ятні дипломи та грошові премії в розмірі 8 тис. грн на розвиток діяльності вручили восьми переможцям - всі вони люди з обмеженими фізичними можливостями. Історію кожного з них розповіли гостям заходу.

Так, премії «Подолання-2017» удостоєні: у номінації «Професіоналізм» - Анастасія Герецем, в номінації «Студентське життя» - Максим Рижков, в номінації «Мистецтво» - Андронік Алексанян, в номінації «Талановиті діти» - Анастасія Трухтанова, в номінації «Творчість» - Іван Левін, в номінації «Гордість України» - Людмила Павленко, в номінації «Громадська діяльність» - Роман Вовк, в номінації «Творчий колектив» - «Театр костюма «Аліса» КУ «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс».

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса лауреатів привітав перший віце-мер Ігор Терехов. «Спасибі вам за ваш життєвий подвиг. Ми всі намагаємося робити так, щоб наше місто розвивалося і відповідало всім вимогам і нормам, які сьогодні існують по безбар'єрності. У Харкові сьогодні багато зроблено в цьому плані, але нам багато що ще належить. Так, з ініціативи Геннадія Кернеса зараз ми працюємо над створенням в місті центру реабілітації для людей з інвалідністю з такою вагомою назвою - «Академія», - зазначив Ігор Терехов.

На честь ювілею премії «Подолання» перший віце-мер вручив присутнім  від міського голови святковий торт.

З більш повною інформацією про лауреатів премії «Подолання-2017» можна ознайомитися тут.

Організатори премії - Управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики і Громадська організація інвалідів «Креавіта».

Довідка. Премія «Подолання» заснована в 2013 році міською громадською організацією інвалідів «Креавіта» за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Її вручають людям з інвалідністю за досягнення в професійній, творчій, спортивній або громадській діяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини