У Харкові впроваджують цифрові технології у сфері ЖКГ
17 серпня 2022 18:39 ЖКГ
У Харкові впроваджують цифрові технології у сфері ЖКГ Харківська міська рада підписала меморандум про взаєморозуміння з американською компанією «IBM» - одним із найбільших світових виробників усіх видів комп'ютерів та програмного забезпечення.

У підписанні документа взяли участь Харківський міський голова Ігор Терехов та директор ТОВ «IBM Україна» Антон Сєров. У рамках заходу вони обговорили поточний стан та перспективи розвитку сфери житлово-комунального господарства міста Харкова, зокрема впровадження цифрових інновацій та технологій.

За словами Ігоря Терехова, у зв'язку з тотальними руйнуваннями житлового фонду та інфраструктури Харкова міській владі необхідно швидко та якісно прорахувати всі витрати, пов'язані із відновленням, ремонтами та реконструкцією. У цьому профільному департаменту міськради допоможе програмне забезпечення «IBM Maximo», доступ до якого на безкоштовній основі надала Харкову американська корпорація. З його допомогою фахівці вестимуть облік пошкоджених об'єктів, плануватимуть вартість їх обслуговування та ремонту, а також керуватимуть взаємовідносинами між комунальними підприємствами, підрядниками та управителями.

Крім того, серед ключових напрямів подальшої співпраці міськради та «IBM» – надання допомоги у проєктуванні та будівництві сучасного розумного міста.

«Сьогодні ми зробили ще один крок у майбутнє. Ця угода передбачає нашу подальшу співпрацю у процесах повоєнного відновлення Харкова. Завдяки вам та іншим міжнародним партнерам ми залучимо передовий досвід та відбудуємо наше місто, де технології служитимуть на благо людині, де жити буде комфортно та безпечно. Упевнений, якщо ви підтримали нас сьогодні, то у мирний час ми поставимо ще більше планів та реалізуємо багато спільних проєктів», - наголосив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини