У Харкові впорядковують братські поховання
26 квітня 2019 12:14 ЖКГ
У Харкові впорядковують братські поховання Капітальний ремонт і благоустрій братських поховань часів Другої світової війни проводиться напередодні 9 Травня на кладовищах Харкова.

Як повідомив сьогодні, 26 квітня, начальник управління капітального ремонту та реконструкції Департаменту комунального господарства Євген Пасенов, цього року до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Харкові капітально відремонтують два меморіали - на міському кладовищі №5 по пр. Гагаріна та на кладовище № 9, розташованому на вул. Клочківській.

«Роботи на цих об'єктах були розпочаті за два місяці до 9 травня, і завершити їх плануємо до 5 травня. Капітальний ремонт включає заміну бортового каменю і гранітного покриття, облицювання постаментів, фарбування пам'ятників і озеленення території меморіалу, в тому числі висадку квітів. Також на братській могилі на кладовищі №5 ми встановлюємо на могилах пам'ятні знаки і нові таблички з іменами воїнів», - зазначив Євген Пасенов.

За його словами, крім капітального ремонту щорічно до Дня перемоги над фашизмом, а також до Дня визволення міста на братських похованнях проводяться поточні ремонти, зокрема, прибирання та благоустрій меморіалів, а також відновлення їх у разі руйнування або актів вандалізму.

Всього за останні три роки в місті було проведено реконструкцію семи меморіальних комплексів, в тому числі торік на Меморіальному комплексі Слави у Лісопарку був проведений ремонт вхідної групи і центральної алеї.

Також до Дня визволення міста на Меморіалі Слави проведуть комплексний благоустрій. Крім того, планується капітально відремонтувати пам'ятник творцеві танка Т-34 Михайлу Кошкіну, який встановлений біля заводу ім. Малишева.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини