У Харкові визначили переможців наукового конкурсу молодих вчених з гендерної політики
26 жовтня 2017 10:17 Освіта
У Харкові визначили переможців наукового конкурсу молодих вчених з гендерної політики ХI Регіональний науковий конкурс молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» відбувся 24 жовтня в Харкові.

Мета конкурсу - вивчення і поширення кращих практик забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в Україні. Всього на конкурс було представлено 75 наукових праць. Кращі роботи за напрямом «Харків - місто рівних можливостей» були відзначені спеціальними призами.

За підсумками конкурсу 1-е місце посіла наукова праця «Реалізація рівних можливостей молоді на освіту: гендерний погляд на вступну кампанію 2017 року Харкові» Наталії Кріпак (Харківська гуманітарно-педагогічна академія).

2-е місце поділили дві праці конкурсантів з Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова: «Забезпечення гендерної рівності серед підприємницької молоді» Христини Іванів та «ГІС-моделювання гендерного моніторингу міста Харкова» Михайла Шерстюка.

3-є місце було присуджено науковим працям аспірантів та студентів Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна: «Гендерна рівність у сфері освіти» Катерини Кравченко, «Гендерне позиціонування в дискурсивних практиках політичних лідерів Харкова» Дар'ї Яшкіної, а також робота «Уявлення студентів-соціологів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна про модель соціального працівника: гендерний аналіз» Валентина Бойко та Дарини Сухініной.

Організатори конкурсу - Харківська національна академія міського господарства ім. О. М. Бекетова, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, а також громадської організації «Молоді харків'яни».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини