У Харкові військові лікарі допомогли понад 600 пораненим у зоні АТО
23 липня 2014 10:51
У Харкові військові лікарі допомогли понад 600 пораненим у зоні АТО У Харкові місцева влада допомагає з лікуванням бійців, поранених у зоні проведення антитерористичної операції.
Як повідомили в Регіональному медіа-центрі Міноборони, за час проведення АТО понад 600 постраждалих військовослужбовців різних силових структур пройшли лікування у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону, що знаходиться в Харкові. 

Як зазначив заступник начальника центру Микола Карпенко, близько 400 фахівців цієї військово-медичної установи і в польових таборах на Донбасі залучені до лікування або реабілітації українських бійців. Крім того, їм допомагають кращі військові лікарі з інших госпіталів. 

За словами військових медиків, проблем із матеріальним забезпеченням немає: все необхідне для роботи з пацієнтами надходить як централізовано з Києва, так і від благодійних організацій. 

«Зараз у нас перебуває близько 90 чоловік, які прибули із зони АТО. У плані лікування військовослужбовців ми тісно співпрацюємо з цивільними медичними установами. Зазначу, що велика матеріально-технічна допомога надходить з боку місцевих органів самоврядування та пересічних громадян», - повідомив Микола Карпенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини