У Харкові вироблятимуть сучасні трамваї
16 червня 2020 13:58 Місто
У Харкові вироблятимуть сучасні трамваї Місто спільно з бізнес-парком «Екополіс ХТЗ» має намір почати виробництво сучасних трамваїв.

Як повідомив у своєму Telegram-каналі Харківський міський голова Геннадій Кернес, про це сьогодні, 16 червня, йшлося на зустрічі з власником групи компаній DCH та ініціатором створення «Екополіса ХТЗ» Олександром Ярославським.

«По-перше, це розвиток харківської промисловості. По-друге, турбота про навколишнє середовище: трамвай - найекологічніший вид транспорту. По-третє, це розвиток комунального транспорту і турбота про тих городян, які ним користуються. Заодно допоможемо і «Електроважмашу»: замовлятимемо для харківських трамваїв двигуни у цього заводу», - зазначив Геннадій Кернес.

За його словами, перші харківські трамваї зійдуть з конвеєра не пізніше, ніж за два роки.

«Це будуть сучасні, низькопідлогові, тихохідні вагони, комфортні не тільки для їх пасажирів, але і для міської транспортної інфраструктури. Спільними зусиллями міста та DCH/«Екополіса ХТЗ» ми повністю оновимо не тільки парк трамваїв Харкова, але і весь рухомий склад трамвайного транспорту в Україні (за підрахунками фахівців, ринок трамвайних перевезень країни вимагає якнайшвидшої заміни майже 1000 вагонів). Упевнений, що з такими партнерами, як корпорація DCH і «Екополіс ХТЗ», у нас все вийде», - підкреслив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини