У Харкові відзначають День Незалежності України
24 серпня 2017 11:37 Місто
У Харкові відзначають День Незалежності України Харків'яни сьогодні, 24 серпня, поклали квіти до пам'ятника Незалежності на пл. Конституції.

У церемонії взяли участь голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, секретар Харківської міської ради Олександр Новак, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступники міського голови, директори департаментів, представники громадських організацій, духовенства, військові та жителі міста.

Як зазначив Олександр Новак, сьогодні українці святкують головне свято своєї країни.

«До цього дня ми підійшли з непоганими результатами. У Харькові укладені інвестиційні проекти, які працюватимуть на розвиток міста. Діють соціальні програми для підтримки і захисту харків'ян. І це, безумовно, результати роботи, яку ведуть у державі, роботи міської влади, яка спрямована на вирішення проблем і завдань харків'ян. Сьогодні я хотів би побажати миру нашій країні і добробуту нашому місту!» - зазначив Олександр Новак.

Харків'янка Яна Гедерим прийшла на покладання зі своєю сім'єю. Дівчина сказала, що зараз українці по-справжньому розуміють значимість незалежності та свободи самовираження.

«Це свято дуже важливе для всіх нас. Люди отримали можливість відчувати себе незалежними, вільно висловлювати свої думки і нарешті зрозуміли, що вони жителі великої країни», - сказала харків'янка.

В ході святкової церемонії перед пам'ятником виступив духовий оркестр та ансамбль народного танцю. Також заходи, присвячені Дню міста та Дню Незалежності України, тривають у сквері «Стрілка» та Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

Довідка. 24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України, який 1 грудня 1991 року підтвердив народ на всеукраїнському референдумі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини