У Харкові відзначать 25-річчя побратимських відносин з Нюрнбергом
26 лютого 2015 16:47 Міжнародне співробітництво
У Харкові відзначать 25-річчя побратимських відносин з Нюрнбергом Зустріч заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова з Генеральним консулом Німеччини Детлефом Вольтером відбулася сьогодні, 26 лютого, у міській раді.

Під час зустрічі сторони обговорили розвиток взаємин між Харковом і Німеччиною. Як зазначив Ігор Терехов, зараз ці відносини стають все міцніше.

Однією з головних сфер співробітництва останнім часом стала допомога німецької сторони переселенцям із зони проведення антитерористичної операції. Прикладом такої допомоги стало будівництво в Харкові модульного містечка для такої групи населення. Нагадаємо, містечко відкрили по пр. 50-річчя СРСР в січні цього року. У ньому може оселитися 488 чоловік. Після настання теплої погоди комунальні служби займуться благоустроєм містечка.

Генеральний консул Детлеф Вольтер передав місту Харкову подяку від уряду Німеччини за створення умов для будівництва містечка з модульних будиночків. При цьому він зазначив, що переселенці, які там живуть, задоволені умовами проживання.

Також Детлеф Вольтер повідомив, що німецька сторона готує заходи, приурочені до 25-річчя побратимських відносин між Харковом і Нюрнбергом. Для святкування цієї знаменної дати в Харків планує приїхати велика делегація з Нюрнберга. Крім того, в Харкові пройдуть вже традиційні Дні Німеччини.

У свою чергу Ігор Терехов повідомив, що в травні в Харкові планується проведення засідання Генеральної асамблеї міст-призерів Ради Європи, на яке керівництво міста планує запросити делегацію Нюрнберга.

Під час спілкування сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні. Генеральний консул Німеччини Детлеф Вольтер висловив співчуття Харкову з приводу теракту, що стався в місті 22 лютого.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини