У Харкові відсвяткували День Державного Прапора
23 серпня 2020 10:43 Місто
У Харкові відсвяткували День Державного Прапора Урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України, пройшли сьогодні, 23 серпня, біля флагштока на пр. Незалежності.

У них взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, його заступники, керівництво області, голови районних адміністрацій, депутати, представники делегацій з інших міст, які прибули на святкування Дня міста, городяни.

Під звуки гімну України пролунали збройові залпи. З нагоди святкування Дня Державного Прапора виступили фольклорні колективи Слобожанщини.

Довідка. Указ про встановлення Дня Державного Прапора України «на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів» підписав Президент України 23 серпня 2004 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини