У Харкові відремонтували понад 700 тисяч квадратних метрів доріг
26 жовтня 2017 17:30 ЖКГ
У Харкові відремонтували понад 700 тисяч квадратних метрів доріг 730 тис. кв. м вулично-дорожньої мережі відремонтували бригади КП «Шляхрембуд» з початку цього року в Харкові.

Про це сьогодні, 26 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Ігор Київський.

Так, з початку 2017 року в місті виконано капітальний ремонт доріг загальною площею 374 тис. кв. м, ще на 356 тис. кв. м доріг виконано поточний ремонт.

За словами Ігоря Київського, на сьогоднішній день ремонтні роботи тривають на вул. Беркоса, вул. Клочківській, вул. Шевченка та пр. Московському. Всі роботи ведуться згідно з графіком.

Крім того, тривають підготовчі роботи з будівництва електродепо за станцією метро «Перемога». Як зазначив заступник директора, зараз ведуться роботи з влаштування об'їзної дороги в районі ділянки, де буде ритися котлован під електродепо.

Друкувати
Останні новини