У Харкові відремонтували півтисячі під'їздів та вхідних груп
24 липня 2017 13:03 ЖКГ
У Харкові відремонтували півтисячі під'їздів та вхідних груп 370 під'їздів та 120 вхідних груп відремонтували в Харкові цього року.

Зараз у ремонті знаходяться ще два під'їзди в будинку по вул. Єсеніна, 7. Як повідомив сьогодні, 24 липня, заступник директора КП «Інженерні мережі» Павло Гладуненко, всередині під'їзди пофарбують, встановлять там нові світильники, поштові скриньки, впорядкують мережі провайдерів. Також робітники приведуть до ладу всі вікна, встановлять, де потрібно, нове скло та відремонтують вхідні групи. Роботи планують завершити за тиждень. Після цього бригади почнуть ремонт під'їздів у житлових будинках по пр. Науки, 68-а, вул. 23 Серпня, 4, вул. Новгородській, 8. Всього у планах на 2017 рік - ремонт 1200 під'їздів та вхідних груп.

«Враховуються звернення харків'ян на прийомах до Харківського міського голови Геннадія Кернеса, до голів райадміністрацій, депутатів. Також є планові графіки робіт. Ремонт під'їзду роблять разом із вхідною групою, якщо вона в поганому стані», - розповів Павло Гладуненко.

Нагадаємо, що цього року в Харкові також планують відремонтувати понад 100 ліфтових кабін, частину з них повністю замінять.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини