У Харкові відновлюють рух транспорту
02 грудня 2015 12:56 Інфраструктура
У Харкові відновлюють рух транспорту Погіршення погодних умов в ніч с 1 на 2 грудня позначилося на роботі міського пасажирського транспорту та транспортної інфраструктури в ряді районів міста.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, були зафіксовані 54 затримки у русі міського наземного електротранспорту. На дорогах впало 24 дерева, сталося 18 обривів контактної мережі і відключення енергопостачання. У районі ст. «Левада», вул. Гольдбергівської (раніше - вул. 1-ї Кінної Армії), нахилилася опора, а біля Кінного ринку на контактну мережу впав кабель. На дорогах сталося п'ять падінь стороннього кабелю і стільки ж ДТП (два за участі трамваїв і автомобілів, а три - за участі авто, що ускладнило проїзд міського транспорту). Постраждалих немає.

Йде відновлення руху після падіння дерев на 11-ти ділянках: вул. Академіка Проскури (тролейбуси), пр. Тракторобудівників, розворотньому колі ст. «Салтівська» (трамваї), пр. Московський - від ст.м. «Пролетарська» до вул. Плиткової (тролейбуси), на пр. Московському - від пр. Архітектора Альошина (раніше пр. Орджонікідзе) до ОЗС «Джерело» (тролейбуси), пр. Московському, ст. м. «Радянської Армії» (тролейбуси), пр. Московському, біля Будинку друку (тролейбуси), пр. Тракторобудівників та пр. Московському - від вул. Немишлянської до вул. Північної (трамваї), від вул. Північної до пр. Індустріального (раніше - пр. Фрунзе) (трамваї), від ст.м. «Пролетарська» до ст. «Південно-Східна» разом з розворотним кільцем (трамваї), на пр. Олександрівському (пр. Косіора), в районі 25-й лікарні (тролейбуси), на Салтівському шосе (перед РК «602 м/р») (трамваї).

Завершено роботи по прибиранню повалених дерев і гілок: на пр. Ново-Баварському (пр. Ілліча), вул. Рудіка, в парку ім. Горького, 533 м/р, 601  м/р, вул. Весніна, вул. Академіка Проскури, Сумському ринку, вул. Ньютона, вул. Харківський Дивізій. У ранковий, «час пік» з 7:00 до 9:00, через повалені дерева було ускладнено рух автобусів по магістралях: вул. Велозаводська, вул. Сонячна, пр. Тракторобудівників, вул. Жилярді, вул. Валентинівська (вул. Блюхера), вул. Біблика (вул. Другої П'ятирічки), вул. Тінякова (пансіонат), в селищах П'ятихатки, Жуковського.

Також у зазначений період у зв'язку обривом лінії електропередач по вул. Сидора Ковпака не ходили автобуси маршрутів №20, 208е. В даний час рух зазначених маршрутів відновлено.

На магістралях, на яких призупинено рух наземного електричного транспорту (вул. Єлізарова і т.д.), автопідприємствами відстежується ситуація з вивезенням пасажирів. У випадках необхідності буде додано резервний рухомий склад.

Крім того, були збої в роботі світлофорних об'єктів, пов'язаних з відключенням електроенергії, за наступними адресами: пр. Московський - вул. Лесі Українки, пр. Московський - пр. Архітектора Альошина (Орджонікідзе), пр. Московський - пр. Індустріальний (Фрунзе), пр. Московський - вул. 12 Квітня, пр. Московський - вул. Роганська, пр. Московський - вул. Плиточна, пр. Московський - вул. П'ятихатська, пр. Московський - Сонячний, вул. Героїв Праці - спуск Жилярді - вул. Сидора Ковпака, вул. Героїв Праці - Універсам, Салтівське шосе - пр. Тракторобудівників, вул. Малом'ясницька - вул. Вернадського, вул. Плеханівська - вул. Польова, вул. Сумська - вул. Дерев'янка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини