У Харкові відновлюють пошкоджені сміттєві контейнери
27 червня 2022 11:16 ЖКГ
У Харкові відновлюють пошкоджені сміттєві контейнери КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» відновлює контейнери, пошкоджені обстрілами.

Як повідомили на підприємстві, кількість контейнерів, пошкоджених внаслідок обстрілів міста, рахується сотнями.

За словами майстра майстерні з ремонту обладнання Олега Євсюкова, зокрема, на Салтівці пошкоджено близько 70% контейнерів. Якщо це можливо, контейнер відновлюють, але деякі з них не підлягають ремонту - вони розірвані та простріляні. 

Крім того, на КВПВ ремонтують зношені контейнери, щоб продовжити їх термін експлуатації. Наприклад, днями замінили два бункеровози. Т.в.о. начальника автоколони №1 Євген Гур'єв додав, що старі бункеровози довелося тимчасово вилучити, щоб запобігти руйнації дна через вологу. Наразі їх відремонтували та встановлять на свої місця.

Директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Олексій Артикуленко підкреслив, що фахівці підприємства продовжують піклуватися про чистоту Харкова та комфорт харків'ян.

«Зараз підприємство очікує на надходження нових контейнерів. Коли їх отримаємо, одразу встановимо на вулицях Харкова», - повідомив Олексій Артикуленко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини