У Харкові відкриють три дитячих садки
10 квітня 2017 14:27 Освіта
У Харкові відкриють три дитячих садки Три дитячі садки планують відкрити в Харкові цієї осені.

Про це сьогодні, 10 квітня, на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності Харківської міськради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, два нові дитячі садки планують відкрити в Немишлянському районі, а ще один - у Новобаварському. Всі ці дошкільні установи функціонували й раніше, але з різних причин були закриті.

«Наприклад - дитячий садок по вулиці Балканській. Місто більше двох років домагалося його повернення у комунальну власність. Цього вдалося досягти, і тепер ми можемо відкрити новий дитячий садок в районі, де він дійсно потрібний», - сказала директор департаменту.

Вона повідомила, що приміщення старих дитячих садків повністю відновлять. У них виконають капітальний ремонт, облаштують харчоблоки, медичні блоки та пральні, встановлять сучасне обладнання, закуплять нові меблі та м'який інвентар.

Дитячі садки відкриють на вул. Балканській, 17-а, пр. Московському, 250-б та пр. Новобаварському, 86. В цілому всі вони розраховані на 18 груп. Цього року в них відкриють вісім груп: три групи в дитячому садку в Новобаварському районі і п'ять - в дитячих садках у Немишлянському районі. Це дозволить вже в новому навчальному році прийняти 200 дошкільнят. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини