У Харкові відкриють ще один центр допомоги постраждалим від насильства
28 лютого 2019 16:04 Суспільство
У Харкові відкриють ще один центр допомоги постраждалим від насильства Денний центр соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло» відкриють у Харкові.

Про роботу центру розкажуть під час круглого столу «Розвиток системи надання допомоги постраждалим від насильства в місті Харкові», який пройде завтра, 1 березня. У ньому візьмуть участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, заступник представника Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні Павло Замостьян, представники правоохоронних органів, громадських організацій, благодійних фондів.

У Денному центрі соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло» надаватимуть допомогу жінкам і чоловікам, які постраждали від насильства, дітям і підліткам, які стали свідками скоєння насильства, та іншим членам сімей, які потребують допомоги. В установі буде два відділення - денне відділення соціально-психологічної реабілітації, яке вже працює в тестовому режимі, та нічне - екстреного реагування. У першому відділенні надаватимуть психологічну та юридичну підтримку, вчитимуть уникати конфліктів в сім'ї. Також проводитимуть корекційні програми для жінок і дівчат, які постраждали від насильства, працюватимуть групи взаємної підтримки, тренінги та навчальні програми. Центр уже об'єднав понад 10 громадських організацій, які займаються цією соціальною проблемою. Найближчим часом в центрі планується відкрити відділення екстреного реагування.

Круглий стіл пройде з 11:00 до 12:30 за адресою: пр. Льва Ландау, 48.

Зазначимо, що Центр соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло» відкривається за сприяння Харківської міської ради та фінансової підтримки Фонду ООН в галузі народонаселення (UNFPA) в рамках реалізації програми «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні».

Друкувати
Останні новини