У Харкові відкриють ще один пункт вакцинації
20 жовтня 2021 13:22 Медицина
У Харкові відкриють ще один пункт вакцинації Пункт вакцинації готують до відкриття в медпункті залізничного вокзалу «Харків-Пасажирський».

Про це сьогодні, 20 жовтня, повідомила журналістам заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, у медпункті комп'ютер підключать до системи «HELSI.me», і пункт почне працювати. 

«Люди, яким потрібно буде рухатися залізничним транспортом, думаю, будуть виявляти бажання зробити щеплення, а ми їх будемо приймати», - повідомила заступник міського голови.

За її словами, вчора в місті прищепили близько 7 тис. осіб.

«Люди почали робити щеплення інтенсивніше, і я продовжую запрошувати харків'ян на наші пункти вакцинації. Є «AstraZeneca», «Pfizer» і трохи вакцини «CoronaVac». Чекаємо надходження «CoronaVac», тому що він став популярний серед людей. Поки отримуємо невеликими партіями, і все відразу проколюємо», - зазначила віцемер.

Нагадаємо, що в Харкові працюють 34 пункти вакцинації в міських поліклініках, а також в територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів (з 9:00 до 15:00) і в амбулаторії на вул. Доватора у Новобаварському районі (пункт працює в режимі установи). Крім того, щонеділі, з 10:00 до 18:00, центри масової вакцинації проти COVID-19 функціонують на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини