У Харкові відкриють інклюзивно-ресурсний центр для дітей
18 квітня 2018 11:33 Освіта
У Харкові відкриють інклюзивно-ресурсний центр для дітей Рішення про створення Комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» було прийнято сьогодні, 18 квітня, на сесії Харківської міської ради.

Робота центру буде спрямована на інтеграцію дітей з особливими освітніми потребами у навчальний процес закладів дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги і забезпечення її системного кваліфікованого супроводу.

Установа працюватиме у двох напрямках - реабілітація та корекція розвитку дитини. У центрі буде обладнано кабінет лікувальної фізкультури. Фахівці центру направлятимуть і надаватимуть допомогу у влаштуванні дитини з особливими потребами у навчальні заклади. Раніше ці завдання виконувала Харківська обласна медико-педагогічна комісія. Але у зв'язку зі змінами в системі освіти України подібні установи були ліквідовані, а їхні повноваження передали інклюзивно-ресурсним центрам. 

Харківський інклюзивно-ресурсний центр планують відкрити у червні у Московському районі, на вул. Гвардійців Широнінців, 38-г. Також буде створено сайт установи, на якому батьки зможуть ознайомитися з діяльністю центру, його послугами та переліком фахівців, які там працюватимуть. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини