У Харкові відкриють дитячий спорткомплекс європейського рівня
03 жовтня 2020 14:58 Освіта
У Харкові відкриють дитячий спорткомплекс європейського рівня Сучасний спортивний комплекс створюють на базі Харківської спеціалізованої школи №132 у Шевченківському районі (вул. Новгородська, 1).

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 3 жовтня, провів нараду на об'єкті з керівниками профільних департаментів, будівельниками та проєктувальниками.

За словами першого віце-мера, це унікальний проєкт для міста. На базі школи вперше створюють спортивний комплекс такого високого рівня. У кількох залах з сучасним дизайном діти зможуть займатися воркаутом, міні-футболом, баскетболом, скелелазінням та іншими видами спорту. Крім того, там планують відкрити Музей олімпійської слави.

«Багато харків'ян-олімпійців увійшли в світову історію спорту. Ми хочемо, щоб наші діти знали про цих видатних людей, і традиції олімпійських видів спорту продовжувалися, тому що Харків - спортивне і успішне місто», - сказав Ігор Терехов.

Він зазначив, що під час реконструкції будівлі застосовуються передові технології. Також велика увага приділяється системі безпеки.

«Тут будуть займатися діти, а спорт травмонебезпечний. Тому прибрали, наскільки це можливо, «гострі» кути, щоб убезпечити дітей», - зазначив перший заступник міського голови.

За його словами, секції у новому спорткомплексі зможуть безкоштовно відвідувати діти і з інших районів міста. Відкрити новий об'єкт планується в кінці жовтня.

Як повідомив Ігор Терехов, у цьому навчальному закладі не тільки будується спорткомплекс, міська влада поставила перед собою мету - створити школу європейського рівня. Тому тут був виконаний ремонт на першому і другому поверхах, в актовому залі, їдальні, оновлено фасад будівлі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини