У Харкові відкрився Центр підтримки молодіжних ініціатив
07 травня 2019 18:09 Суспільство
У Харкові відкрився Центр підтримки молодіжних ініціатив Відкриття Міського центру підтримки молодіжних ініціатив «ХАБ 6/9» відбулося сьогодні, 7 травня, в Держпромі (6-й під'їзд, 9-й поверх).

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, у новій локації планується проводити освітні, спортивні, соціальні та інші заходи.

«Це місце для креативної молоді, яка отримає можливість для всебічного розвитку. Тут можна запропонувати будь-який проект, знайти однодумців. Раніше молоді люди були змушені збиратися в різних платних локаціях, а тепер у них є безкоштовне місце для своїх заходів, для цікавого і корисного проведення часу. Тут проводитимуться інтелектуальні ігри, лекції, тренінги. Упевнений, що це буде дуже популярне місце», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Центр підтримки молодіжних ініціатив був відкритий за підтримки Німецької федеральної компанії «GIZ».

«Ми дуже цінуємо таких партнерів, як Харків, - підкреслив проектний менеджер «GIZ» Денис Ткачов. - Підтримка молоді - це один із важливих компонентів у розвитку нашого міжнародного співробітництва, громадського руху в Україні».

Заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Аліна Помазан повідомила, що «ХАБ 6/9» працюватиме щодня з 9:00 до 21:00, крім суботи та неділі.

«Робота центру буде спрямована на національно-патріотичне виховання, молодіжне лідерство і підприємництво, волонтерство, популяризацію здорового способу життя, підтримку молодіжних ініціатив. У наших планах - створити подібні відкриті простори для молоді в усіх районах міста», - зазначила Аліна Помазан.

Також вона повідомила про початок відкритого конкурсу для громадських організацій, які хочуть стати координатором центру підтримки молодіжних ініціатив «ХАБ 6/9» і майбутньої мережі молодіжних просторів. З інформацією про етапи та порядок проведення конкурсу можна ознайомитися тут.

Конкурсні заявки з пакетом документів необхідно надати в управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту за адресою: пл. Свободи, 5, 6-й під'їзд, 6-й поверх, каб. №74 (телефон: 725-20-74).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини