У Харкові відкрився новий сезон «Школи волонтерів»
02 жовтня 2015 18:45 Суспільство
У Харкові відкрився новий сезон «Школи волонтерів» Презентація нового сезону теоретико-практичного курсу «Школа волонтерів» пройшла сьогодні, 2 жовтня, у Харкові.

Метою проекту є залучення комунікабельних, ініціативних і відповідальних людей з активною життєвою та громадською позицією до волонтерської діяльності, соціально значущої роботи, отримання необхідних знань.

Як повідомила заступник начальника управління у справах сім'ї та молоді Світлана Сітник, це вже 10-й за рахунком курс. Традиційно на нього будуть набирати близько 50 людей.

За її словами, в рамках курсу «Школа волонтерів» зазвичай проводяться заняття на теми лідерства, підготовки до гармонічного сімейного життя, профілактики негативних явищ та популяризації здорового способу життя, захисту прав людини, волонтерської роботи з надання допомоги соціально незахищеним категоріям населення тощо. Крім того, на новому курсі будуть введені нові напрямки, наприклад, тренінги з надання психологічної допомоги вимушеним переселенцям з Донбасу, військовослужбовцям, що демобілізувались із зони проведення АТО.

Як зазначила Світлана Сітник, також слухачів курсу будуть залучати до проведення соціальних волонтерських акцій і заходів.

Проект реалізується управлінням у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради за участю Харківської обласної молодіжної громадської організації «Харківський центр волонтерів».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини