У Харкові відкрився молодіжний форум
01 листопада 2016 18:55 Суспільство
У Харкові відкрився молодіжний форум Відкриття «Молодіжного форуму Харкова 2.0» відбулося сьогодні, 1 листопада, у концертному залі «Україна».

Форум відкрив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Разом з вами ми розвиваємо Харків. Ви все тут молоді, красиві, енергійні люди. Я впевнений, що на вас чекає успіх. Харків - найкраще місто в Україні завдяки вам. Разом з вами ми реалізуємо ще безліч проектів. Упевнений, що ви збережете кращі традиції нашого міста і прославите Харків. Результативного вам обговорення і реалізації всіх задуманих ідей», - звернувся до молодих людей Ігор Терехов.

Зазначимо, що мета форуму - залучення молоді до обговорення проблем міста Харкова, розробки та реалізації корисних для міста ініціатив. В рамках форуму з 3 по 6 листопада в харківських вишах пройдуть круглі столи на наступні теми: «Арт і культура», «Бізнес. IT. Працевлаштування», «Наука і освіта», «Спорт» та «Суспільство. Молодіжна політика».

У відкритті форуму взяли участь близько 2 тис. молодих людей. Кожен бажаючий зможе вибрати вподобану для обговорення тему і зареєструватися в групі Молодіжного форуму в соціальних мережах. У кожної теми буде свій куратор, і сьогодні молоді люди змогли з ними познайомитися.

З програмою заходів форуму можна ознайомитися тут.

Організатори заходу - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, Харківський центр дозвілля молоді спільно з Молодіжною радою при Харківському міському голові.

Нагадаємо, вперше молодіжний форум пройшов у 2015 році. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини