У Харкові відкривається перша система онлайн-бронювання готельних номерів
15 квітня 2015 12:08 Міжнародне співробітництво
У Харкові відкривається перша система онлайн-бронювання готельних номерів Першу в Харкові систему онлайн-бронювання «Feratel» відкривають в місті 11 готелів - членів Туристичної ради при Харківському міському голові.

Підписання договору між КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва» і готелем «Харків Палас» про впровадження системи відбулося сьогодні, 15 квітня. Такі ж угоди раніше підписали інші члени туристичної ради. Як повідомила начальник відділу розвитку туристичної інфраструктури та іміджевих проектів Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, до системи можуть приєднатися й інші готелі.

За її словами, комплексна система онлайн-бронювання «Feratel» - це перша міська система бронювання, яка дозволить всім бажаючим забронювати номер на туристичному сайті міста www.kharkiv-travel.com, контактуючи безпосередньо з готелем.

Як розповіла директор КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва» Тетяна Чернецька, надалі гості міста зможуть замовляти на цьому сайті екскурсії, трансфери, ресторанне обслуговування тощо.

Сьогодні ж відбувся міжнародний практичний семінар із впровадження на туристичному сайті міста системи «Feratel» за участю австрійського експерта Вальтера Дітла. За його словами, ця система працює в 60 містах Європи, в тому числі вже успішно впроваджена у Львові та впроваджуватиметься в інших українських містах.

Проект реалізується Департаментом міжнародного співробітництва та КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва» спільно з Туристичною радою при Харківському міському голові за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».


Друкувати
Останні новини