У Харкові відкрили унікальну реабілітаційну клініку для дітей
21 жовтня 2020 11:32 Медицина
У Харкові відкрили унікальну реабілітаційну клініку для дітей Реабілітаційна клініка для дітей з особливими потребами «Space Clinic» почала працювати по вул. Шевченка, 133.

Цей проект - результат партнерства інвесторів, небайдужої медичної громадськості та Харківської міської ради.

Як повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, у Харкові - 3,5 тис. дітей, які отримують пенсію з інвалідності. І ще є діти, у яких інвалідність ще не оформлена, але спостерігаються різного роду синдроми, відставання у розвитку.

«І тут все залежить від того, наскільки своєчасно вони отримають медичну реабілітаційну допомогу, для того щоб уникнути інвалідності. Тому у міста ще одне придбання - клініка, яку ми відкриваємо. Це Томатіс-центр, який буде тут працювати і надавати діткам допомогу», - зазначила віце-мер.

Генеральний директор клініки Олена Кушнірська повідомила, що аналагов подібних медзакладів в Україні немає, тому що весь спектр послуг надається в одному місці. Серед них - акватерапія, лікувальний масаж, лікування невагомістю, терапія методом Томатіса (вплив на різні відділи головного мозку за допомогою аудіосигналів, наприклад музики).

«Є такі методики, яких немає на всьому пострадянському просторі. Наша основна ідея - комплексний підхід до реабілітації дитини. Чудес не буває, і тільки завдяки праці можна досягти всього. Якби не міська влада Харкова, у нас би нічого не вийшло. Вони нам допомагають усім, чим можуть», - зазначила Олена Кушнірська.

Крім просторого басейну, в клініці є унікальне обладнання - імерсійна ванна, поки єдина в Харкові. У планах медзакладу - розширити перелік процедур і надалі відкрити відділення на всіх трьох поверхах будівлі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини