У Харкові відкрили парк-виставку під відкритим небом
10 жовтня 2021 20:55 ЖКГ
У Харкові відкрили парк-виставку під відкритим небом Фентезі-парк біля БК «Металіст» відкрили сьогодні, 10 жовтня, після реконструкції.

Це перший в Україні парк-виставка під відкритим небом. На території креативного простору свої творчі ідеї зможуть втілювати молоді скульптори, дизайнери, художники по світлу, архітектори, музиканти і артисти. Щоб підтримати талановитих людей, в місті оголосили конкурс творчих проєктів, переможці якого отримають можливість реалізувати авторські ідеї за рахунок залучення інвестицій та спонсорської підтримки.

Парк відкрив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що ця локація увійде в топ-місць міста, і тут зможуть цікаво і активно проводити час і дорослі, і діти. Адже у ході будівництва парку там встановили сцену і великий дитячий майданчик, реконструювали фонтан, зробили пішохідні доріжки, освітлення, упорядкували зони відпочинку з лавками. Крім того, змонтували систему відеоспостереження, звукового супроводу і декоративне підсвічування. На зелених зонах встановили фігури фантастичних героїв. Увечері вигляд парку змінюється за допомогою проєкційних технологій.

Також секретар міської ради вибачився перед усіма, хто не потрапив на територію на саме відкриття, оскільки кількість відвідувачів обмежили у зв'язку з карантинними заходами. Всі охочі зможуть пройти в парк-виставку цього вечора трохи пізніше.

Зазначимо, парк працює з 10:00 до 23:00, вхід відвідувачів - до 22:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини