У Харкові відкрили меморіальну дошку воїну-афганцю
04 травня 2018 12:27 Суспільство
У Харкові відкрили меморіальну дошку воїну-афганцю Меморіальну дошку випускнику школи, який загинув в Афганістані, Олексію Бикову, відкрили 3 травня в Харківській загальноосвітньої школи №148.

У відкритті пам'ятного знаку взяли участь голова Шевченківського районного відділення Харківської спілки ветеранів Афганістану Михайло Биков, заступник голови Адміністрації Шевченківського району Марина Борисенко, родичі інших загиблих воїнів, ветерани війни в Афганістані, школярі та жителі району.

Під час відкриття пам'ятної дошки прозвучали спогади про воїнів-інтернаціоналістів, які воювали в Афганістані, про життя Олексія Бикова. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Гості та учні школи поклали квіти до меморіальної дошки Олексію Бикову, нагородженому орденом Червоної Зірки (посмертно).

Зазначимо, в Харкові триває робота з вшанування пам'яті учасників бойових дій, які загинули в Афганістані.

Довідка. Олексій Володимирович Биков загинула 21 березня 1988 року під час обстрілу госпіталю, в якому перебував на лікуванні. Почувши розриви реактивних снарядів, Олексій кинувся допомагати виносити тяжко поранених в безпечне місце, при цьому був сам смертельно поранений. Похований в Харкові на 9-му міському кладовищі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини