У Харкові відкрилася Міжнародна асамблея міст-партнерів
22 серпня 2016 11:56 Міжнародне співробітництво
У Харкові відкрилася Міжнародна асамблея міст-партнерів Урочисте відкриття Міжнародної асамблеї міст-партнерів Харкова відбулося сьогодні, 22 серпня, в готелі «Харків-Палас».

В асамблеї беруть участь представники керівництва 16 міст-партнерів Харкова з 13 країн світу. Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, для міста це дуже важлива подія. Напередодні річниці заснування міста й звільнення від нацизму у Другій світовій війні, в Харкові зібралися представники міст, які мають тісні взаємини з містом Харковом і прагнуть розвивати цю співпрацю.

«Сьогодні зібралися делегації, які вперше приїхали до Харкова, і ті, які мають багаторічну історію взаємин з нашим містом. Ці асамблеї дадуть потужний імпульс для продовження співпраці з містами-партнерами та її розвитку. Ми прагнемо набути європейський вигляд. Місто весь час розвивається, перетворюється, стає більш комфортним для життя», - зазначив Ігор Терехов.

У своєму вітальному слові представники делегацій висловили думку, що побратимські відносини дають можливість обмінюватися досвідом, удосконалювати управління містом, а сьогоднішній захід зміцнить зв'язки між містами-побратимами та партнерами.

Зазначимо, що завтра, 23 августа, гості Харкова відвідають заходи, які присвячені Дню міста і 73-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини