У Харкові виділять додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом
12 жовтня 2020 17:25 Медицина
У Харкові виділять додаткові кошти на боротьбу з коронавірусом У харківських лікарнях, де лікуються хворі на коронавірус, збільшать кількість кисневих ліжок.

Про це сьогодні, 12 жовтня, під час робочої наради, присвяченої посиленню протиепідемічних заходів на території міста, повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в Харкові зареєстровано майже 17 тис. осіб, які заразилися COVID-19. При цьому 10 тис. перебувають вдома під наглядом лікарів, трохи більше 6 тис. - одужали, майже 1 тис. пацієнтів знаходиться на стаціонарному лікування у трьох обласних і чотирьох міських лікарнях.

Як повідомила Світлана Горбунова-Рубан, у міських лікарнях №13, 17 і 25 до 254-х ліжок підводиться киснева траса, що значно збільшить ефективність лікування. При цьому є можливість у лікарнях №3, 28 і 31 розгорнути по 120 ліжок, але на забезпечення їх киснем знадобиться 10 млн грн. Також 3 млн грн були спрямовані на закупівлю медикаментів, але щоб закрити це питання до кінця року, необхідно ще 5 млн. 

Усі фінансові питання перший заступник міського голови Ігор Терехов доручив сформувати у бюджетні запити на наступну сесію міськради.

«Все, що зараз відбувається, - це результат бездарної реформи медицини в нашій країні. Зараз ситуація така, що порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих. Нам сподіватися нема на кого, оскільки Національна служба здоров'я нас часто не чує. Тому ми зараз беремо відповідальність на себе: будемо посилювати заходи, будемо виділяти кошти, будемо допомагати нашим лікарям та іншим працівникам, які перебувають у зоні ризику», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини