У Харкові відбудеться турнір «Kharkov Open» для тенісистів-візочників
10 липня 2014 14:54
У Харкові відбудеться турнір «Kharkov Open» для тенісистів-візочників Міжнародний професійний тенісний турнір «Kharkov Open» для тенісистів-візочників пройде з 11 по 13 липня в Харкові. У змаганнях візьмуть участь гравці з різних країн світу, а також провідні українські тенісисти-колясочники. Турнір відбудеться як частина світової професійної серії «NEC Wheelchair Tennis Tour».

Змагання проходитимуть з 10:00 до 17:00 на тенісних кортах ТК «Парк» (вул. Сумська, 81). Організатори турніру - відділення Федерації тенісу України в Харківській області та Харківська міська громадська організація інвалідів «Креавіта».

Як повідомили організатори, професійні турніри для тенісистів-візочників проводяться в Харкові щорічно з 2011 року. У них беруть участь спортсмени з Молдови, Іраку, Польщі, Чехії, Румунії, Росії, Туреччини. Теніс на інвалідних колясках входить до програми Паралімпійських ігор. Правила такого тенісу практично нічим не відрізняються від правил звичайного тенісу, принциповим є тільки право тенісиста-колясочника продовжувати розіграш після другого відскоку м'яча від поверхні корту.

Довідка. Харківська секція тенісистів-візочників - єдина секція з великого тенісу для колясочників в Україні. Утворена в серпні 2008 року.
Друкувати
Останні новини