У Харкові відбудеться фестиваль інтелектуальних видів спорту
29 вересня 2017 10:43 Спорт
У Харкові відбудеться фестиваль інтелектуальних видів спорту II Фестиваль інтелектуальних видів спорту «Інтелліада» пройде 25 листопада на стадіоні «Металіст» (3-й поверх прибудови до західної трибуни).

Організатори запрошують на фестиваль усіх харків'ян з дітьми. Там можна буде познайомитися з усіма інтелектуальними видами спорту, пограти в них, отримати кваліфіковану пораду від майстрів, записатися на заняття. Також себе презентують дитячі клуби, які допомагають розвивати талант дітей в літературі, математиці, економіці та інших науках.

У рамках фестивалю пройдуть різноманітні конкурси. За їх виконання будуть давати «ідеї», які можна буде обміняти на комплекти для ігор з настільних видів спорту, книги, задачники, абонементи у дитячі клуби та інші призи (з 12:00 до 16:00). О 16:30 відбудеться нагородження переможців.

Учасники заходу - міська федерація Го, обласна федерація шахів, обласна федерація шашок, Харківський літературний музей, технічна студія «Винахідник», освітній простір «Гравітація», клуб «Смайлікт», «Ігри ЧелоВеков».

Початок фестивалю - об 11:00. 

Організатори - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту і керівник Харківської міської федерації Го Євген Абросімов.

Друкувати
Останні новини