У Харкові відбудеться чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу
18 квітня 2019 11:40 Спорт
У Харкові відбудеться чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу Відкритий міжнародний чемпіонат України з бразильського джиу-джитсу «UKRAINE NATIONAL CHALLENGE-2019» відбудеться 11 травня в Харкові.

У чемпіонаті візьмуть участь спортсмени з усіх областей України, а також спортсмени з країн Європи. Буде розіграно 136 комплектів нагород у всіх вагових та вікових категоріях, починаючи з 4-х років. Чемпіонат проходитиме в двох форматах - спортсмени змагатимуться в Gi (в кімоно) та у форматі no Gi (у футболці і шортах).

Змагання проходитимуть у Палаці спорту Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого за адресою: вул. Пушкінська, 104.

За словами організаторів, «UKRAINE NATIONAL CHALLENGE-2019» представляє собою серію з восьми рейтингових чемпіонатів з бразильського джиу-джитсу серед професіоналів та любителів, які цього року пройдуть у чотирьох містах України: Харкові, Одесі, Львові та Києві. Спортсмени представлятимуть клуби з усіх міст України й змагатимуться в чотирьох різних категоріях - «Діти», «Юніори», «Дорослі» й «Майстри»  - й в двох різних форматах - Gi та no Gi. Чемпіонат проходить під егідою Української федерації бразильського джиу-джитсу (UFBJJ).

Друкувати
Останні новини