У Харкові вчитимуть, як отримувати гранти
15 лютого 2017 12:49 Суспільство
У Харкові вчитимуть, як отримувати гранти Подача заявок на участь у першій в Харкові Школі соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School» стартувала сьогодні, 15 лютого.

Проект організований за ініціативою управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради.

Стати учасником «Open Grants School» може будь-хто. Випускники шкіл навчаться оформлювати свої ідеї в якісні проектні заявки і відкриють для себе можливість отримати фінансування від міжнародних донорських організацій на їх реалізацію.

В рамках проекту заплановано проведення 10 семінарів у форматі практичних тренінгів з грантрайтінгу, особистісного зростання, тайм-менеджементу і розвитку креативності.

Програма «Open Grants School» побудована на інтерактивних методах навчання і складається з семінарів, тренінгів, персональних завдань, роботи над кейсами, прес-конференцій та відео-включення з міжнародними експертами-партнерами проекту з мерії Любліна (Польща).

Викладачі школи - вісім тренерів, які досягли успіху в грантрайтінгу і готові навчити цьому інших.

Відбір учасників проекту проводиться на конкурсній основі. Пріоритет віддавтиметься тим заявкам, автори яких найбільш повно і структуровано оформлять свої ідеї і реалізація проектів яких, на думку учасників експертної комісії, зміцнить імідж Харкова і відчутно вплине на динаміку соціально-економічного розвитку міста.

Після закінчення Школи грантрайтінга кожен учасник проекту презентує свою, оформлену за всіма вимогами і міжнародними стандартами грантрайтінга проектну заявку і захистить її перед експертною комісією. Кращі проекти отримають офіційну підтримку від управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів у вигляді офіційного листа-супроводу, який прикладатиметься при подачі проектної заявки на грантове фінансування в організацію-донор.

Ті проекти, які по суті є старт-апами, автоматично візьмуть участь у конкурсі «StartUpKharkiv», що стартує влітку.

Начальник управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська зазначила, що цього року грантовий фонд для старт-апів становитиме 1 млн грн і стане майданчиком для розвитку креативних проектів, які принесуть реальну користь місту.

Для участі в проекті «Open Grants School» буде відібрано до 200 осіб.

Реєстрація триватиме до 12 березня.

Старт занять - з 18 березня. Заняття проводитимуться по суботах з 10:00 до 17:00.

Участь у проекті - безкоштовна.

З детальною інформацією про проект Школа грантрайтінга «Open Grants School» можна ознайомитися на офіційному сайті управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів «Навігатор інвестора. Харків» в розділі «Гранти».

Телефон для довідок: (057) 725-30-84.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини