У Харкові у сім'ях переселенців народилося 900 дітей
29 листопада 2016 15:37 Суспільство
У Харкові у сім'ях переселенців народилося 900 дітей 900 дітей народилося в сім'ях вимушених переселенців зі сходу України, які зараз проживають у Харкові.

Як повідомила сьогодні, 29 листопада, заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, сьогодні на обліку в міських медустановах стоять 2,5 тис. вагітних, які прибули в місто з Донецької та Луганської областей. Їм надають всю необхідну медичну допомогу.

Заступник міського голови зазначила, що місто продовжує підтримувати переселенців. Жителям модульного містечка надають гуманітарну допомогу, організовують заходи для дітей, встановили для них нові ігрові майданчики.

«У кого немає роботи, тих ми консультуємо з питань працевлаштування. А є люди, які організували тут свій бізнес або продовжили роботу, якою займалися у себе вдома. Вони дуже ініціативні, приходять до нас, ми їм допомагаємо, даємо потрібну інформацію. Нещодавно у них з'явилася ідея побудувати свій кооперативний будинок», - повідомила віце-мер.

За даними Департаменту праці та соціальної політики, на сьогоднішній день у районних управліннях праці та соціального захисту зареєстровано 116 тис. 998 осіб, які прибули до Харкова із зони проведення антитерористичної операції.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини