У Харкові триває заміна ліфтового обладнання
03 жовтня 2018 10:18 ЖКГ
У Харкові триває заміна ліфтового обладнання Поточний і капітальний ремонт ліфтів, запланований на 2018 рік, триває.

Про це на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міськради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, всього на цей рік заплановано виконати капітальний ремонт 177 ліфтів (42% виконано на поточний період), замінити 339 купе-кабін (виконано 60%), провести поточний ремонт 1 тис. 161 ліфта (виконано 66%) і капітальний ремонт 371 системи диспетчеризації (виконано 57%).

Директор департаменту зазначив, що найбільша проблема полягає в тому, що 90% ліфтів відпрацювали свій термін експлуатації і потребують заміни обладнання. У той же час, повідомив Роман Нехорошков, в порівнянні з 2016 роком показники з виконання капітального ремонту ліфтів збільшилися в 4 рази, з ремонту систем диспетчеризації - в 1,8 раза, з заміни купе-кабін - в 1,3 раза, з поточного ремонту - у 2,5 раза.

«В середньому ліфти стали менше простоювати через поломки. У нас досить електромеханіків і спецобладнання, а використання нових аварійних машин дозволяє зменшувати час простою ліфта», - зазначив Роман Нехорошков.

Також він повідомив, що в місті стало менше випадків розкрадання ліфтового обладнання. Якщо в 2017 році було зафіксовано 174 таких події, то за вісім місяців цього року - 92. Для запобігання розкраданню виконується комплекс робіт - проводиться заміна дверей у ліфтових приміщеннях, встановлюються решітки та системи сигналізації.

Нагадаємо, що цього року для спеціалізованого комунального підприємства «Харківміськліфт» придбали 13 нових аварійних автомобілів. В машинах є всі необхідні для ремонту інструменти, тепловізори (дозволяють дистанційно визначати, в якому місці дефект кабелю, виявляти поломки в електрощитових), сходи різної висоти, в тому числі дев'ятиметрові, та інше обладнання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини