У Харкові триває ремонт і благоустрій житлового фонду
14 листопада 2018 11:43 ЖКГ
У Харкові триває ремонт і благоустрій житлового фонду У Харкові цього року відремонтували фасади близько 140 будинків і замінили понад 200 ліфтів.

Про виконані роботи з ремонту та благоустрою житлового фонду, а також про підтримку ОСББ повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста.

Роман Нехорошков повідомив, що з початку року ремонт фасаду був виконаний на 137 будинках, ремонт під'їздів - на 444-х поверхах. Виконуються роботи з поточного та капітального ремонту ліфтів та внутрішньобудинкових електромереж. За звітний період було виконано поточний ремонт 358 ліфтів та замінено 235 купе-кабін. Також в місті продовжують встановлювати пандуси та з'їзди для переміщення людей з обмеженими можливостями та дитячих колясок.

Директор департаменту зазначив, що також проводяться роботи з протипожежної безпеки - обслуговування систем пожежогасіння і димовентіляціі, а також пічного опалення. Зокрема, ремонт систем димовидалення був виконаний на 36 об'єктах. У разі порушень правил експлуатації громадянам видаються приписи і складаються адміністративні протоколи.

За словами Романа Нехорошкова, в місті триває робота з очищення горищ, підвалів і місць загального користування, всього в цьому році навели лад на площі 22 тис. кв. м. Також виконувалися роботи з дератизації та дезінсекції. З території будинків комунальної форми власності було вивезено близько 1,5 млн куб. м побутових відходів і близько 300 тис. куб. м негабаритних відходів, з території приватного сектора - 265 тис. куб. м побутових відходів і 110 тис. куб. м негабаритних відходів.

«Велися роботи з санітарного очищення прибудинкових територій, благоустрою дворів, установлення елементів благоустрою, також упорядковували територію приватного сектора. На дитячі майданчики був завезений пісок, виконувалися роботи зі знесення та кронування дерев, видалення порослі. Було виконано ремонт понад 2 тис. елементів дитячих майданчиків і близько 1,4 тис. - спортивних, в тому числі на території приватного сектора, пофарбовано близько 8 тис. елементів», - повідомив Роман Нехорошков.

За словами директора департаменту, з початку року в Харкові сформувалося п'ять нових ОСББ. У 2018 році в рамках Програми підтримки житлово-будівельних кооперативів, житлових кооперативів та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків на поточний і капітальний ремонти, благоустрій території тощо з міського бюджету було виділено 26,4 млн грн. Крім того, мешканці будинків ЖК, ЖБК та ОСББ беруть участь в програмі часткового відшкодування кредитів на утеплення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини