У Харкові триває реконструкція трамвайних колій і переїздів
01 червня 2017 18:13 Інфраструктура
У Харкові триває реконструкція трамвайних колій і переїздів У 2017 році реконструкцію трамвайних колій і переїздів планується виконати на вулицях Клочківській, Великий Панасівській, Гольдбергівській, на пр. Московському і пр. Тракторобудівників.

Про це сьогодні, 1 червня, на засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

За його словами, зараз заміна трамвайних колій проводиться на вул. Клочківській - на перехрестях зі спуском Клочківським та проспектом Перемоги, а також на вул. Гольдбергівській, пр. Тракторобудівників, триває робота на вул. Москалівській.

Як повідомив Євген Водовозов, 2016 року було капітально відремонтовано 9,2 км трамвайних колій (вулиці Віринська, Мойсеївська, Москалівська, Полтавський Шлях, Євгена Котляра, пр. Московський, пр. Тракторобудівників, проїзд Рогатинський) і реконструйовано 3,5 км шляхів і переїздів (пл. Павлівська, вулиці Університетська, Академіка Павлова, Героїв Праці). Крім того, в місті реконструювали 2 км контактної мережі на пр. Московському та пл. Павлівській, де встановили 258 нових опор.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини